Foreningerne Nordens Forbund

Snaregade 10A
1205 København K
Danmark

E-post: info@fnfnorden.org


Administrationen

 

Henrik Wilén

Forbundssekretær
henrik@fnfnorden.org
+45 53 63 95 92

 

Fredrik Jakobsen

Økonomichef
fredrik@fnfnorden.org
+46 (0)762 345 414

 

Susanne Farre

Økonomimedarbejder
susanne@fnfnorden.org
+45 53 62 30 68

 

Jacob Mellåker

Informatør
jacob@fnfnorden.org
+45 53 62 30 66


Norden i Skolen / Klimaduellen

 

Thomas Henriksen

Programchef Norden i Skolen
thomas@fnfnorden.org
+45 26 11 62 67

placeholder.jpg
 

Rebekka Willoch Skaare

Projektassistent
rebekka@fnfnorden.org


Nordjobb / Nordisk Jobstart+

 

Fredrik Jakobsen

Programchef
fredrik@fnfnorden.org
+46 (0)762 345 414

 

Alma Sandberg

Projektleder Sverige
alma@fnfnorden.org
+46 (0)723 234 260

 

Morten Fabricius Meyer

Projektleder Nordisk Jobstart+
morten@fnfnorden.org
+45 53 37 52 23

annie.jpg
 

Annie Stenberg

Projektleder Norge
annie@fnfnorden.org
+45 53 62 01 65

 

Bo Nylander

Projektleder Færøerne og Grønland
bo@fnfnorden.org
+45 52 65 30 77


Nordisk Biblioteksuge & Forfatterbesøg / FNUF

 

Anne Malmström

Projektleder / Koordinator
anne@fnfnorden.org
+45 53 69 30 66

 

Gerd Helena Hals

Studentermedhjælper Nordisk biblioteksuge
ghh@fnfnorden.org


Nordisk Sprogkoordination

 

ANna Enemark

Leder af Sprogkoordinationen
anna@fnfnorden.org
+45 29 69 29 23

 

MARIA EINTVEIT

Projektmedarbejder
maria@fnfnorden.org


Send os en besked